POSTAREJTE SE O SEBE A SVÉ BLÍZKÉ

My se postaráme o

vrácení daní ze zahraničí!

REGISTRÁCIA KALKULAČKA

250 000 klientov z celého sveta

Počas rokov našej praxe sme pomohli tisícom klientov. Počet našich klientov každým rokom rýchlo rastie.

Široká sieť zástupcov

Máme sieť s viac ako 400 zástupcami v 40 krajinách.

Profesionálne služby

Keďže spolupracujeme so zahraničnými daňovými úradmi, môžeme zaručiť efektívne vrátenie daní.

20 ročné skúsenosti

Spoločnosť RT Tax, založená v roku 2000, patrí medzi vedúce spoločnosti na svete v oblasti vrátenia daní.


Kalkulačka vrátenia dane

Vyberte krajinu, v ktorej ste pracovali, a zistite výšku vrátenia dane. Bude to trvať len niekoľko minút.

VYPOČÍTAŤ

Vrátenie dane je jednoduché!

Zaregistrujte sa, zhromažďujte potrebné dokumenty a odošlite nám ich. O všetko ostatné sa postarajú skúsení špecialisti na refundáciu daní spoločnosti RT TAX.


Ako to funguje?

1

Registrácia

Proces vrátenie dane môžete začať spôsobom, ktorý Vám najviac vyhovuje: zaregistrujte sa alebo nás kontaktujte na e-mailovej adrese info@rttax.cz alebo na telefónnom čísle +420 296 330 710. Po registrácii dostanete formulár žiadosti a zoznam požadovaných dokladov.

2

Zaslanie dokumentov

Vyplňte formulár, ktorý sme Vám zaslali, a zozbierajte všetky požadované osobné doklady. Skenové kópie alebo fotokópie dokladov priložte na svoj osobný účet na našej webovej stránke, alebo nám ich zašlite na e-mailovú adresu info@rttax.cz.

3

Spracovanie dokumentov

Po obdržaní dokumentov vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu o procese vrátenia dane. Proces vrátenia daní môžete sledovať prostredníctvom svojho online účtu, ktorý vám bude vytvorený.

4

Vráítenie dane

Po obdržaní dokumentov vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu o procese vrátenia dane. Proces vrátenia daní môžete sledovať prostredníctvom svojho online účtu, ktorý vám bude vytvorený.

Máte nejaké otázky?

Odpovieme na ne!

Ako môžem začať proces vrátenia dane?

Zaregistrujte sa a poskytnite nám svoje kontaktné údaje. Prostredníctvom e-mailu Vám zašleme formulár žiadosti a zoznam požadovaných dokladov a oboznámime Vás s ďalším postupom. Akonáhle obdržíme požadované doklady, začneme vybavovať vrátenie dane. Proces vrátenia dane môžete sledovať na Vášom online účtu, ktorý Vám vytvoríme.

Čo mám robiť, ak nemám všetky potrebné dokumenty?

Ohľadom vrátenia daní nás môžete kontaktovať dokonca aj v prípade, že nemáte všetky potrebné doklady. Chýbajúce doklady získame vo Vašom mene. Musíte nám však oznámiť názov spoločnosti, v ktorej ste boli zamestnaní a približnú dobu vášho zamestnania.

Ako dlho trvá proces vrátenia daní?

Tento proces trvá zvyčajne od 2 do 6 mesiacov.
Dĺžka procesu vrátenia dane závisí od pracovných postupov zahraničných daňových úradov v krajine, z ktorej sa vracajú dane. Po doručení Vašich dokumentov ich hodnotíme, pripravíme daňové priznania k dani z príjmov a zašleme ich zahraničným daňovým úradom v čo najkratšom čase. Počas celého procesu vrátenia dane informujeme našich klientov o všetkých možných zmenách alebo aktualizáciách prostredníctvom e-mailu alebo telefónu.

Aké sú poplatky za služby?

Poplatky za naše služby sa líšia v závislosti od krajiny, z ktorej sa vrátia dane. Neúčtujeme žiadne zálohové servisné poplatky, poplatky sa odpočítajú z vrátenej sumy dane. Preto nebudete platiť nič, kým nebudú vrátené vaše dane.

Za koľko rokov môžem dostať vrátené dane?

To závisí od krajiny, v ktorej ste pracovali. Zvyčajne sa dane môžu vrátiť za posledných 4-5 rokov. Viac informácií získate po výbere krajiny.

NENAŠLI STE ODPOVEĎ?

Obráťte sa na našich špecialistov, ktorí sú pripravení poskytnúť vám odborné konzultácie ohľadom vrátenia daní.

KONTAKTY

Pomocí naší kalkulačky zjistěte, kolik můžete získat zpět!

Ohlasy Klientov

94% klientov by nás odporučilo svojim priateľom a rodine.

  • Som rád, že som sa rozhodol využiť služby RT Tax. Vrátenie daní bolo bezproblémové, uľahčili ste mi to. Určite vás budem odporúčať chlapci!

    Valeria, pracovala v Spojených štátoch amerických
  • Pracoval som dvakrát v zahraničí. Jednou z najťažších vecí je určite vrátenie daní. Prvýkrát som nebol spokojný so spoločnosťou, ktorú som využil, a preto by som mohol odporučiť RT TAX pre rýchlu a spoľahlivú spoločnosť. Plánujem znova odísť pracovať do USA a potom určite znova využijem službu RT TAX.

    Adrian, pracoval v Spojených štátoch amerických

Nenašli jste odpověď? Kontaktujte nás!

Specialisté RT Tax-u jsou připraveni poskytnout vám bezplatné odborné konzultace